Her zaman yanınızda

ÇAMELİ KOOP.D1-D2 BELGELERİYLE HER YOLCULUĞUNUZDA
DENİZLİ-FETHİYE-ORTACA-DALAMAN-PAMUKKALE ARASI DÜZENLİ SEFERLER GEZİ,DÜĞÜN VB.ORGANİZAZYONLARDA İSTEDİĞİNİZ YERE SEYAHATLERİNİZDE HİZMETİNİZDE

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Ücret Tarifeleri

e-Posta Yazdır PDF

KALKIŞ YERİ

VARIŞ YERİ
FİYATI
KM
DENİZLİ
FETHİYE
36.00 TL
186
DENİZLİ
ORTACA
44.00 TL
246
DENİZLİ
KUMLUCA
30.00 TL
180


DUYURULAR

1
ÜCRET TARİFESİ OLMADAN TAŞIMA YAPILAMAZ
2
ÜCRETLERE KDV DAHİLDİR
3
YOLCULARIN 30 KG'a KADAR BAGAJI ÜCRETSİZ TAŞINIR
4
BELİRTİLEN ÜCRETİN ÜZERİNDE SATIŞ YAPILAMAZ
5
BELİRTİLEN ÜCRETİN ANCAK %20 Sİ KADAR İNDİRİM YAPILABİLİR.
6
GİDİŞ VE DÖNÜŞ ÜCRETLERİ AYNI UYGULANIR
7
ÜCRET TARİFELERİNİN ONAYLI ÖRNEKLERİ BİLET SATIŞ NOKTALARINDA YOLCULARIN KOLAYLIKLA GÖREBİLECEKLERİ YERLERDE ASILMALI VE BİR ÖRNEĞİDE ARAÇLARIN ÜZERİNDE ASILI OLMALIDIR
8
YÖNETMELİN 48. MADDESİNİN (a) BENDİNDEKİ BİLGİLERİN BİLET ÜZERİNDE BULUNMASI ZORUNLUDUR
Son Güncelleme: Perşembe, 01 Ağustos 2019 13:03

Hakkımızda

e-Posta Yazdır PDF

S.S 18 No’lu Çameli Otobüsçü Ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 1990 Yılında Kurulmuştur.
Kurucularımız Bekir Tosun, Halim Çakar, Zeki Kaya, Sebahattin Turhan, Arif Gümüş İlk Yönetim Kurulu Olarak, İbrahim Öğüt ve Mehmet Sargın  ilk denetim Kurulu Olarak seçilmişlerdir.
    İlk Olağan Kurul Toplantısı Neticesinde Başkanlığa Bekir Tosun getirilmiştir. Daha sonraları başkanlığı  Zeki Kaya, Arif Gümüş, Nuh Yılmaz, Halim Çakar, Durmuş Ali Turhan  yapmışlardır. Şuanda yönetim kurulu Mehmet AKDAĞ, Mutlu DOĞAN ve Ramazan ONGUN'dan oluşmaktadır.  İlk Kuruluşumuzda Minibüslerle seferler yapılıyordu. Şimdi İse 39 Adet En Son Model Isuzu, Prestij, Otokar Sultan Marka Otobüslerimiz Çameli-Acıpayam-Denizli, Fethiye-Ortaca seferleri yapmaktadır. Haftada bir gün yapılmakta olan Antalya Kumluca seferlerimiz yakın zamanda her gün gidiş-dönüş olarak bir sefer yapılacaktır.Kooperatifimizin bu hale gelmesinde katkıda bulunan yönetim ve çalışanlarına teşekkür eder onlara yaşamlarında sağlık mutluluk ve başarılar dileriz.
    Sabah 7'de başlayan seferlerimiz kış mevsimi  18'e kadar yaz mevsimi 20'ye kadar yarım ve bir saat aralıklarla devam etmektir. Mevzuatımızdaki değişikliklerle beraber kooperatifimizde hızlı bir değişim içine girerek kurumsallaşma yolunda ilerlemiştir. Amacımız Çameli Denizli seferleri yanında Fethiye Pamukkale seferlerinde de ilçemizin ilimizin ve ülkemizin ekonomisi ve turizmine büyük katkılar sağlamaktır. Siz müşterilerimizin de destekleriyle Çameli’mizin gözbebeği kuruluşumuzu daha da büyütüp kurumlaştırıp ilçemize ve ülkemize sosyal ve ekonomik katkılar sağlamaktır. Kooperatifimiz Çameli mizin dış dünyaya açılan kapısı olup ilçemizi her alanda temsil etmektedir.
  Kooperatifimiz Çameli yazıhanesinde  yolcularımızın dinlenme yeri olup ikramlarımız mevcuttur. Sizlerinde desteğinizle kurumumuz daima ileri gidecek bu birlik ve beraberlik her daim sürecektir.  
Değerli yolcularımıza hayırlı yolculuklar diler sağlıklı ve başarılı günler geçirmenizi dileriz.

Ersoy YILMAZ            

Site Editörü            

Son Güncelleme: Salı, 04 Ağustos 2020 13:24

Sayfa 2 > 2

Joomlart